Mercedes-Benz представив свій найбільший позашляховик

Mercedes-Benz представив свій найбільший позашляховик, який називається GLS

Хоча насправді перед нами лише модернізований GL, який був перейменований згідно з новою концепцією – раніше GLK був став GLC, ML перетворився на GLE, ну а найменший кросовер марки називається GLA).

Самі німці з гордістю кажуть, що GLS є справжнім S-класом серед позашляховиків – саме тому в назві та використана буква «S». І багато в чому вони мають рацію. Цей позашляховик завжди відрізнявся високим рівнем комфорту, а вже оновлена ​​машина повинна ще більше любити водія і пасажирів.

Для цього німці зробили чимало. Адже вони не лише трохи оновили дизайн: з’явилася нова решітка радіатора з більш помітною трипроменевою зіркою, інші бампери, інші задні ліхтарі і так далі. Серйозним змінам піддався і салон. Тут в першу чергу треба відзначити нову центральну консоль з встановленим нагорі великим кольоровим екраном. Крім того, машина отримала сенсорну панель, завдяки якій можна писати пальцем і давати вказівки навігаційній системі, інші варіанти обробки, стильне 3-спицеве ​​кермо і багато іншого.

Оновлення є і під капотом. Так, збільшилася потужність 4,7-літрового V8 з наддувом – якщо раніше він видавав 435 к.с., то відтепер його потужність дорівнює вже 449 к.с. А найкрутіша версія GLS 63 AMG має не 557 к.с., як раніше, а вже 577 к.с. Крім того, всі версії (за винятком AMG) будуть трудитися з новою 9-ступінчастою коробкою.

Зрозуміло, автомобіль отримає всі новітні системи безпеки, які зараз доступні для серійних машин. Наприклад, GLS зможе сам стежити за розміткою, контролювати дистанцію до інших машин, помічати пішоходів на дорозі, позашляховик отримає систему нічного бачення і багато іншого.

Офіційна прем’єра нового «S-класу в світі позашляховиків» відбудеться вже цього місяця на автосалоні в Лос-Анджелесі. За попередніми даними, замовлення почнуть приймати в грудні, ну а перші машини клієнти отримають в березні 2016 року. Ціни поки не відомі.


Не пропустіть