Subaru Impreza 2017: офіційні фото

Сьогодні Subaru в Нью-Йорку влаштував показ нового покоління седана Subaru Impreza 2017 перед офіційною презентацією, яка відбудеться сьогодні дещо пізніше. Відомо, що на виставку прибув не тільки седан, але і хетчбек Impreza 2017, його презентація відбудеться дещо пізніше, пише automotoclub.info.

subaru_impreza_2017_1

На розміщених в Мережі фотографіях зображена версія седана Subaru Impreza 2.0 i Sport, її зовнішність виглядає не такою агресивною, як у концептуальної моделі, представленої в минулому році. Інтер’єр седана не отримав якихось кардинальних відмінностей від попередника, однак став більш вишуканим.

Найімовірніше, в салоні нового Subaru Impreza з’явиться більше вільного простору за рахунок збільшення розмірів машини та прибавки в колісній базі. Завдяки використанню нової архітектури Subaru Global Platform поїздки на автомобілі стануть максимально комфортними, буде знижений рівень шумів і вібрацій. Більш детальна інформація про новинку з’явиться пізніше сьогодні, після того, як виробник офіційно представить Subaru Impreza 2017.