Стало відомо, коли чекати появи Lexus RX

На Нью-Йоркському автосалоні генеральний директор Lexus Джефф Брекен підтвердив розробку семимісної модифікації кросовера Lexus RX, пише auto.mail.ru

За словами Брекена, семимісну модифікацію дуже хотіли б бачити в модельному ряду американські дилери Lexus, думку яких фірма не може ігнорувати. Через низькі ціни на бензин, попит на великі кросовери в США стабільно зростає, а Lexus RX є одним з бестселерів даного сегмента, знаходячи за рік більше 100 000 покупців. Причому попит на машину тримається на стабільно високому рівні останні три роки.

Північноамериканські дилери Lexus впевнені, що поява семимісноїї модифікації дозволить збільшити продажі. В даний час частина покупців іде до конкурентів Lexus, у яких в модельному ряду є кросовери з трьома рядами сидінь. Але з появою довгобазних, семимісних Lexus RX350L і RX450L японці зможуть конкурувати з такими кросоверами, як Acura MDX, Infiniti QX60 і Volvo XC90, які мають семимісні модифікації.

За словами Брекена, зовнішні відмінності короткобазового і довгобазового кросовера будуть незначними, адже в розробку дизайну Lexus RX і так були вкладені великі гроші, і японці не готові збільшувати вартість проекту. Судячи з усього, семимісний кросовер отримає ті ж двигуни, що і звичайний Lexus RX: 3,5-літрову бензинову «шістку» потужністю 300 к.с. і гібридну силову установку загальною потужністю 313 к.с.