У мережі показали оновлений седан Toyota Crown (Фото)

У мережі з’явилося патентне зображення седана Toyota Crown наступного уже шістнадцятого за ліком покоління. Зображення показує, яким буде екстер’єр найперспективнішої новинки, світова прем’єра якої запланована на 15 липня 2022 року.

Судячи із зображення, оновлена Toyota Crown стане «седаном з мотивами кросовера». У машині поєднуються присадкуватий кузов з невеликим багажником та висока посадка. Також привертають увагу мускулисті боковини й пластикові розширювачі колісних арок.

Автомобіль побудований на платформі TNGA-L, яка використовується для Crown актуального покоління S220. Очікується, що новий Crown оснастять гібридною системою, до складу якої увійдуть 2,4-літровий бензиновий турбоагрегат й електричний двигун.

Нагадаємо, що актуальний седан Crown S220 випускають з 2018 року. Він побудований на задньопривідній версії модульної платформи TNGA. Автомобіль доступний з 2,0-літровим турбомотором 8AR-FTS (245 к.с.), також є дві гібридні модифікації: на базі 2,5-літрового «атмосферника» A25A-FXS (226 к.с. з урахуванням віддачі електромотора ) та на базі 3,5-літрового V6 8GR-FXS (359 к.с. з урахуванням віддачі електромотора).


Не пропустіть