Land Rover готує нову модель позашляховика

Автомобільний альянс Jaguar Land Rover планує в найближчому майбутньому розробити новий спортивний кросовер, пише automotoclub.info.

В компанії планують розробити кросовер, який зможе поборотися за покупців з такими моделями, як BMW X6 і Mercedes-Benz GLE Coupe. На даний момент новий кросовер носить кодову назву L560. На світовому ринку модель планують продавати під назвою Range Rover Sport Coupe.

Передбачається, що новинка отримає легкий алюмінієвий кузов. Новий кросовер буде виконаний в купеподібному стилі з довгим капотом і коротким заднім обвісом. В моторну гамму новинки увійдуть як бензинові, так і дизельні агрегати з шістьома і вісьмома циліндрами. Також Range Rover Sport Coupe буде доступний і з гібридною силовою установкою. Крім того, не виключена поява повністю електричної версії нового кросовера.

Поява нового кросовера на ринку очікується не раніше 2018 року. За попередніми даними, вартість Range Rover Sport Coupe буде починатися з позначки в 60 тисяч фунтів стерлінгів (приблизно 85 тисяч доларів).