Новий Datsun вперше засвітився на шпигунських фото

У Мережі з’явився знімок нової моделі компанії Datsun. Новинка була сфотографована на дорогах Індії. Зовнішній вигляд автомобіля був прихований щільним шаром камуфляжу, так що розглянути екстер’єр новинки розглянути досить складно. Тим не менше, вже зараз можна зрозуміти, що перед нами серійна версія концепт-кара redi-GO, презентація якого відбулася взимку минулого року. Кодовий індекс нового прототипу – l2.

13968-novaya-model-datsun-vpervye-popalas-fotoshpionam

Судячи з усього, автомобіль буде продаватися в Індії, Південній Африці, а також Індонезії.

В якості архітектури для нового автомобіля відродженого Nissan бренду виступить платформа CMF-A, створена фахівцями альянсу Renault-Nissan. На аналогічній базі був розроблений новий Renault Kwid.

Існує ймовірність, що француз поділиться своєю лінійкою двигунів з новою моделлю Datsun. Якщо це дійсно виявиться так, що під капот новинка отримає 0,8-літровий двигун, що працює на бензині, потужністю в 54 кінських сили. У парі з ним буде функціонувати механічна коробка передач. За попередніми даними, вартість нового автомобіля Datsun може скласти близько 256 000 рупій, що еквівалентно сумі в 90 тис грн.


Не пропустіть