Новий Bentley Continental GT роблять на базі Porsche

На європейських дорогах помічений прототип, який дивно виглядає.

Як повідомляє британське видання Autocar і ще ряд джерел, на цих фотографіях ніяка не Porsche Panamera, а тестовий «мул» купе Bentley Continental GT наступного, третього покоління. Автомобіль, який дебютує в серійному вигляді в кінці наступного року, повністю змінив свою застарілу платформу на сучасну від Volkswagen / Porsche під назвою MSB.

На основі її подовженого варіанту якраз створюється хетчбек Panamera наступного покоління, який готується до прем’єри прийдешньої весни. Нова платформа дозволить Bentley позбутися найголовнішої проблеми «Конті» – високої маси (нинішня модель важить більше 2,3 тонни). Завдяки великому застосуванню магнію, алюмінію і високоміцних сталей британське купе скине пристойну частку «жирку» і стане більш драйверским.

Архітектура MSB також дозволить використовувати під капотом Continental GT мотори V6 і гібридну установку, але збереже і можливість установки легендарного W12. За повідомленнями зарубіжних джерел, під капотом спійманої фотошпигунів машини якраз такий двигун (а саме – його 608-сильна версія для позашляховика Bentayga), і непрямим підтвердженням цьому є величезна підкапотна площа обдування в носовій частині кузова.

54e1ff9cba14a17588e10091821bae0f_orig

fb2d5c51b43653d87f6fb8ee4520aef9_orig


Не пропустіть