Автосалон в Дубаї: представлений найкрутіший автомобіль (фото)

Фірма W Motors викотила 900-сильне купе Fenyr SuperSport

Чули коли-небудь про компанію W Motors? Ні, до «Фольксвагену» вона не має ніякого відношення – в ​​2012 році її заснували в Лівані, а роком опісля штаб-квартира переїхала в Дубай. Широку популярність W Motors отримала після того, як їх купе Lykan HyperSport зняли у фільмі «Форсаж 7» – саме за його кермом Вин Дизель «стрибав» з хмарочоса в хмарочос. А влітку один з Lykan HyperSport був куплений поліцією Абу-Дабі, куди, за прикладом їхніх колег з Дубая, зазвичай потрапляють кращі автомобілі планети.

Перший арабський суперкар заслужив це право – 780-сильний “оппозит” Porsche, «прокачаний» фахівцями компанії RUF, розганяє купе до сотні за 2,8 секунди і значною максимальної швидкості 385 км / год. А в обробці використано справжнє золото і алмази – 420-ма діамантами інкрустовані світлодіодні фари. І чекати другої моделі W Motors довго не довелося – на автосалоні в Дубаї араби представили свій новий суперкар Fenyr SuperSport!

Упевнений, зустрівши якийсь із них на дорозі, ви навряд чи скажете: «Та це ж Lykan HyperSport!» Все тому, що вони відрізняються один від одного так само, як додекаедр від ікосаедра. «Більше гострих кутів!» – Ось негласний девіз W Motors, а натхнення вони черпали, мабуть, в суперкарі Lamborghini. Однак те, що ховається під вуглепластиковим кузовом на трубчастій алюмінієвій рамі, здивує навіть італійців.

Ні, в W Motors не додали обробку коренем тисячолітнього баобаба та платинові кнопки в салоні. Зате встановлена ​​за сидіннями чотирьохлітровий оппозитная «шістка» RUF з двома турбінами форсирована до 900 «коней» і 1200 ньютон-метрів! До сотні Fenyr SuperSport з роботизованою семиступінчастою коробкою розганяється за 2,7 секунди, а стрілку спідометра жахливий мотор здатний загнати за позначку «400». Що там з керованістю і часом на Нюрбургринзі, W Motors не повідомляє. Та й кому це важливо, якщо мова йде про те, щоб «смикнути» на світлофорі Bugatti Veyron з сусідського гаража?

А головне – Fenyr SuperSport не тільки швидше, але і доступніше! Якщо за Lykan HyperSport араби не соромилися вимагати по 3,4 мільйона доларів, то відмова від всякого барахла начебто мультимедійного комплексу з голографічним проектором, алмазів у фарах і золота в обробці і розширення обсягу випуску до 25 примірників дозволив знизити ціну «всього» до мільйона. І, ймовірно, всі їхні розпродали прямо в ході прем’єри.


Не пропустіть