У Мережі з’явилось перше зображення Nissan Micra 2017

У той час як останні шпигунські знімки показали, що Nissan готує повномасштабні зміни для субкомпакту Micra, видавництво OmniAuto вирішило собі уявити образ майбутнього автомобіля. Зображення моделі засновані на шпигунських фотографіях і концепті Sway. Рендер демонструє автомобіль з фірмовою решіткою радіатора V-Motion і стріловидними фарами, а також затемненими задніми стійками. В цілому модель здається більшою за свого попередника, але фотографії прототипу нового Nissan Micra вже демонстрували, що машина зросте в розмірах, пише automotoclub.info

9612_nissan_micra_2017

В основу п’ятого покоління Micra ляже платформа CMF B, розроблена альянсом Renault-Nissan, а вироблятися новинка буде на заводі Renault поблизу Парижа.

Покупцям буде пропонуватися на вибір один з 3 – або 4-циліндрових бензинових або дизельних турбованих двигунів, запозичених від інших моделей, що продаються виробником. Агрегати будуть виступати в парі з 5 – або 6-ступінчастою механічною коробкою передач, або з варіатором.

Досі невідомо, яких змін варто очікувати в кабіні машини, але через розтягнуту колісну базу задні пасажири отримають більше вільного простору для ніг. Також Тревор Манн, головний директор Nissan Performance, пообіцяв обробку з більш високоякісних матеріалів. Очікується, що прем’єра Nissan Micra відбудеться в жовтні 2016 року на Паризькому автосалоні, а в продаж модель надійде до кінця року.


Не пропустіть