Honda Civic стала маслкаром у стилі Dodge Challenger (Фото)

Японська компанія Mitsuoka доопрацювала Honda Civic і перетворила його на автомобіль у стилі «американський маслкар» під назвою M55, створений на честь 55-річчя компанії. Зовні концепт нагадує Dodge Challenger, поєднуючи оригінальний кузов хетчбека із салоном та силовою установкою від вихідної моделі. Автомобіль обладнаний півторалітровим турбованим двигуном, що взаємодіє з шестиступінчастою механічною трансмісією.

Проект M55 є святковим спогадом про 55 років японської Mitsuoka Motor і явно відбиває вплив американської автомобільної культури на дизайн у період її становлення у 70-х роках минулого століття. Цей хетчбек також відсилає до американізованого періоду дизайну автомобілів у Японії та є частиною прагнення Mitsuoka знаходити натхнення у зарубіжних автомобілях. Бренд уже створив кросовер Buddy, заснований на Toyota RAV4, що нагадує старі позашляховики Chevrolet.

Використовуючи Honda Civic як основу, Mitsuoka провела значні зміни в дизайні, включаючи додавання стильних жалюзі на задньому склі. Салон залишився практично без змін, за винятком нової оббивки сидінь у вінтажному стилі та фірмового логотипу на кермі. Технічна складова M55, судячи з усього, заснована на Civic LX з 1.5-літровим турбованим мотором (182 к.с., 240 Нм) та шестиступінчастою механічною коробкою передач.

Залишається невідомим, чи стане M55 концептом, чи перетвориться на серійну модель. На даний момент у лінійці Mitsuoka залишаються серійні моделі, такі як родстер Himiko (Mazda MX-5), чотиридверка Viewt (Toyota Yaris), седан та універсал Ryugi (Toyota Corolla), родстер Rock Star (Mazda MX-5) та кросовер Buddy ( Toyota RAV4).


Не пропустіть