Новий Toyota Land Cruiser 250 залишить назву Prado: новинки засвітилися при доставці (Фото)

Майже через вісім місяців після світової прем’єри Toyota Land Cruiser 250 компанія Toyota почала відвантажувати дилерам перші екземпляри таких позашляховиків.

У Мережі з’явилися фотографії таких машин, встановлених на автовози, але інтерес японських ЗМІ викликало зовсім не це, а те, що видно видно шильдики з назвою Prado.

На світовій прем’єрі в Японії було заявлено, що Toyota Land Cruiser 250 не є наступником “Прадо”, але, зважаючи на все, машина отримає це знамените ім’я на окремих ринках навіть незважаючи на плани дистанціюватися від нього з боку керівництва компанії.

Зазняті під час відвантаження позашляховики були автомобілями в різних кольорах кузова, комплектаціях, а також з різним оснащенням.

Наприклад, деякі машини (чорні екземпляри) були укомплектовані потрійними лінзованими фарами прожекторного типу, тоді як в інших випадках встановлена ​​рефлекторна оптика.

Крім того, серед автомобілів можна помітити модифікацію 250/Prado з круглими фарами (спецсерія First Edition), які є посиланнями до перших «Прадо».

Нагадаємо, прийом замовлень на Toyota Land Cruiser 250 стартував ще торік.


Не пропустіть