Volkswagen презентував нову версію Tiguan, недоступну європейцям (Фото)

Volkswagen презентував нову подовжену версію свого популярного кросовера Tiguan, яка отримала назву Tiguan L Pro. Ця модель, створена виключно для китайського ринку, і замінює Volkswagen Tiguan Allspace, який поступово зникає з європейських ринків.

Новий Tiguan L Pro вирізняється значно збільшеними розмірами: його довжина складає 4,74 метра, що на 20 сантиметрів більше за стандартну версію. Колісна база також збільшилася на 10 сантиметрів і тепер становить 2,79 метра, що забезпечує більше простору для пасажирів і багажу.

Інтер’єр Tiguan L Pro оснащений високотехнологічними рішеннями, включаючи додаткові екрани, один з яких розташований перед пасажиром, що створює сучасну і комфортну атмосферу. М’яка тканина на приладовій панелі та розширене підсвічування салону додають відчуття розкоші.

Під капотом Tiguan L Pro встановлено 2,0-літровий турбований бензиновий двигун з потужністю 168 або 220 кінських сил. Також планується випуск гібридної версії для китайського ринку. В той час як європейські споживачі чекають на новий Tayron, Tiguan L Pro залишиться ексклюзивною моделлю для китайського ринку.

Китайський ринок наповнений унікальними моделями Volkswagen, такими як Tavendor, Teramont, Talagon і Tharu, які не представлені в Європі. Це підкреслює стратегічний підхід Volkswagen до різних ринків, де бренд адаптує свої моделі для задоволення місцевих потреб.


Не пропустіть