Skoda Octavia 2017: компанія змінює автомобіль

На сторінках «піднебесних» автомобільних видань з’явилися шпигунські фотографії прототипу оновленого варіанту Skoda Octavia, який проходить дорожні випробування на території Китайської Народної Республіки. За інформацією китайських журналістів, зараз в чеській компанії готують рестайлінг Skoda Octavia для ринку КНР, а європейський варіант моделі отримає оновлення тільки в 2017 році, повідомляє AutoMotoClub.info.

Судячи з фото, в якості відмінностей від попередника оновлену Octavia нагородять новою головною оптикою, видозміненим переднім бампером, а також переробленою радіаторною решіткою, на якій з’явиться хромована планка. Є інформація, що рестайлінгова Skoda Octavia для ринку Європи буде суттєво відрізнятися від попередника.

За непідтвердженою інформацією, рестайлінг торкнеться і складу силової гами моделі. Так, повідомляється, що оновлена Skoda Octavia отримає трициліндровий турбований агрегат, який буде більш економним порівняно з 4-циліндровими. Його потужність може становити 90-120 сил.