Audi Q8: що вже відомо про новий “кросовер”?

Автовиробник Audi працює над створенням нового великого кросовера з купеподібним кузовом Q8. Серійний випуск новинки стартує в 2018-му році. До того ж раніше в Мережі з’являлася фотографія з графіком початку випуску новинок від Audi, де було зазначено, що Audi Q8 встане на конвеєр в 2018-му, пише automotoclub.info

audi_q8_b

Платформу, на якій буде побудований новий SUV, новинка запозичить у Audi Q7. Останній також поділиться з новим позашляховиком своєю силовою лінійкою. Крім цього, Audi Q8 буде мати кілька варіантів гібридних систем. За інформацією закордонного видання, в Audi на даний момент працюють над створенням гібридної силової системи у співпраці з Porsche. На одній електротязі машина буде здатна проїхати близько 50 кілометрів.

Після виходу на ринок новий Audi Q8 зможе скласти гідну конкуренцію BMW X6, Mercedes-Benz GLE Coupe, Range Rover Sport, а також Porsche Cayenne. За непідтвердженою інформацією, цінник на Q8 становитиме мінімум 80 000 доларів за комплектацію з трилітровим дизельним мотором.