Audi Q4: підготовка нового “позашляховика”

Конструкторський відділ, німецької автомобільної компанії Audi, отримав завдання від керівництва компанії про створення нового позашляховика, який би зміг потіснити на автомобільному ринку такі популярні моделі, як Mercedes-Benz GLA, BMW X2 і Range Rover Evoque. У плани компанії входить поява новинки, яка стане лідером сегменту, вже через три роки, пише automotoclub.info.

Поки що проект перебуває лише на стадії проектування, про нього немає ніяких даних, однак багато автомобільних експертів зійшлися на думці, що якщо німецька компанія не буде створювати нову платформу для позашляховика, то швидше за все, автомобіль буде створений на базі платформи MQB, яка вже використовувалася компанією, для створення останньої моделі Audi Q3.

Якщо слідувати останнім тенденціям автомобільної моди, то Audi створить Q4, таку назву отримав новий позашляховик, на сантиметр довше Q3. Останньою моделлю компанії, яка могла би змагатися з позашляховиками інших марок, був концепт Audi TT Offroad, який був представлений в 2014 році.

Потрібно сказати, що по частині силової установки навколо автомобіля вже згустилися чутки. Хтось повідомляє з «перевірених» джерел, що автомобіль оснастять 1,5 – літровим атмосферником і 4-циліндровим дизелем. Хтось стверджує, що Q4 буде працювати з розігнаним 2,5-літровим двигуном і економним двигуном від e-tron. Що з них правда, покаже тільки час.