Новий кросовер Skoda: буде і купе

Уже в 2019 році чеська марка виведе на ринок нове позашляхове купе.

Новинка стане однією з версій нового кросовера Kodiaq. Прем’єра якого відбудеться в найближчі кілька років. Про це з посиланням на главу Skoda Бернхарда Майера повідомляє Auto Bild.

За словами Майера, в чеській компанії прийняли рішення «значно розширити лінійку» доступних версій Skoda Kodiaq. До речі, за даними інсайдерів, новий кросовер буде називатися саме Kodiaq, а не Kodiak, як вважалося раніше. А тепер стало відомо, що буде ще й Kodiaq Coupe, який буде відрізнятися більш динамічним зовнішнім виглядом і кузовом на зразок BMW X4 і Mercedes GLC Coupe.

Першими новий Skoda Kodiaq Coupe отримають клієнти марки в Китаї, а потім модель з’явиться і на інших ринках. Але купе – далеко не єдина версія «КОДІАК», яку запланували фахівці “Шкода”. Так, у нового кросовера буде гібридна модифікація, а також заряджена версія RS. Останню можуть оснастити як бензиновим 220-сильним мотором, так 184-сильним дизельним агрегатом. І, звичайно, заряджений кросовер отримає візуальні відмінності у вигляді аеродинамічного обвіса.

До речі, різні версії моделі Kodiaq – далеко не все, що готує Skoda. Раніше ЗМІ повідомляли, що чехи випустять новий компактний кросовер на базі VW Polo, Rapid нового покоління і гарячий Superb RS.