Volkswagen Touareg 2018: перші зображення кроссовера

У мережі розсекретили неофіційний рендер поки ще не випущеного автомобіля Volkswagen Touareg, який був підготовлений незалежними дизайнерами з RM Design. Причому в якості основи вони використовували раніше представлений в Пекіні концепт T-Prime GTE, пише automotoclub.info

Адже вважається, що у цій моделі багато спільного з іще не випущеної новинкою. Так що тепер можна помилуватися на зовнішність новинки, яку представлять не скоро.

Вже відомо, що в основі дизайну нового Volkswagen Touareg (як і у Audi Q7) буде лежати модульна платформа MLB. Відповідно, вага новинки однозначно зменшиться. Зокрема, тому, що багато деталі будуть виготовлені з алюмінію. До того ж буде встановлено більш жорстке шасі.

Також очікується, що Volkswagen Touareg нового покоління буде мати більш масивні габарити (в порівнянні з попередником). Та й новинка явно буде більш технологічною (зокрема, за рахунок систем безпеки). По суті, це результат жорсткої конкурентної боротьби (ще один елемент, який приверне потенційних покупців).

Можливо, у новинки буде такий же двигун, як і у концепту T-Prime GTE. Варто нагадати, що його сумарна потужність становить 375 к. с., а крутний момент – 699 Нм. До того ж встановлено восьмиступінчаста автоматична КП.

touareg_2018_krossover

touareg_2018_krossover_1