Mercedes показав новий “E-клас”

Німецька компанія почала тестування моделі E-Class Coupe, вона вийде в продаж незабаром після запуску версії E-Class Convertible в 2017 році. Очікується, що купе буде представлено ближче до кінця наступного року, а виробництво почнеться вже в 2018 році, пише automotoclub.info.

Дводверна модель, захована під великою кількістю камуфляжу, була помічена під час випробувань. Помітно, що вона має ту ж колісну базу, що і у седана E-Class, однак лінія даху, по всій видимості, отримає новий кут нахилу і стане нижче в задній частині. Були змінені пропорції в задній частині, завдяки чому купе отримало привабливий вигляд і диференціювалося від C-Class Coupe.

Mercedes-Benz E-Class Coupe буде запропонований з лінійкою двигунів E-Class, а також представить версію AMG V8 з двома турбонагнітачами. Агрегати будуть оснащені 9-ступінчастою автоматичною коробкою передач 9G-Tronic і заднім приводом. В деяких комплектаціях запропонована система повного приводу 4Matic.

Продажі нового купе очікуються восени 2017 року, коли Mercedes-Benz E-Class Coupe привезуть в американські дилерські центри.


Не пропустіть