«Тойоту» GT86 перетворили в трьохдверний універсал

Компанія Toyota показала прототип 86 Shooting Brake, який являє собою трьохдверний універсал, побудований на базі купе GT86. Концепт-кар розробив австралійський підрозділ автовиробника, пише motor.ru.

Додаткові елементи ззаду зробили GT86 з кузовом типу «універсал» на 39 кілограмів важчим. У Toyota відзначили, що прототип повністю функціональний і пройшов випробування на тестовому полігоні марки.

Незважаючи на те, що розробкою 86 Shooting Brake займалися австралійські дизайнери «Тойоти», збірка автомобіля здійснювалася в Японії під керівництвом фахівців з департаменту марки, відповідального за спорткари.

Розробку концепт-кара підтримав головний інженер проекту Toyota GT86 Тетсуя Тада. У вигляді моделі в масштабі 1:4 прототип йому показали ще в 2014 році.

У Toyota відзначили, що ніяких планів з випуску серійної версії трьохдверного універсала на базі GT86 у компанії поки немає.

Ніяких подробиць про силову установку 86 Shooting Brake автовиробник не привів. Серійна версія GT86 комплектується оппозитною дволітровою «четвіркою», віддача якої становить 200 кінських сил і 205 Нм крутного моменту. Мотор поєднується або з шестиступінчастою “механікою”, або з “автоматом” з такою ж кількістю ступенів.