Skoda представила концептуальне купе Atero

Компанія Skoda представила концептуальне купе Atero, побудоване на базі ліфтбека Rapid. Розробкою прототипу займалися 27 студентів, що проходять стажування у чеського автовиробника, пише motor.ru.

На створення автомобіля знадобилося 1300 годин, проте проект ще не завершений (наприклад, потрібно встановити скло і передні двері). Для Atero був підготовлений новий кузов без задніх дверей і капот з вентиляційними отворами.

Машину пофарбували в чорний колір з червоними акцентами, додали великий спойлер на кришці багажника, задній дифузор і скляний дах. Крім цього, прототип укомплектували аудіосистемою потужністю 1800 ват. До її складу входять 14 динаміків, підсилювачі і сабвуфер в багажнику.

У рух Skoda Rapid Atero призводить 1,4-літровий турбодвигун, віддача якого становить 125 кінських сил. Мотор поєднується з семиступінчастою роботизованою коробкою передач з двома зчепленнями. Ліфтбек Rapid з таким силовим агрегатом розганяється з місця до ста кілометрів на годину за дев’ять секунд.

Atero – не перший проект, створений студентами технічного училища «Шкоди». У 2014 році вони зробили з компакт-кара Citigo родстер, а в 2015-му – пікап, побудований на базі Fabia. Після закінчення училища видається сертифікат фахівця, еквівалентний диплому про середню професійну освіту.