Hyundai і KIA готують “дешеві кросовери”

Альянс Hyundai-Kia розглядає можливість виведення на авторинок Піднебесної декількох дешевих позашляховиків. Перший SUV Hyundai встане на конвеєр китайського підприємства в Чанджоу в грудні майбутнього року. Одночасно з ним почнеться виробництво середньорозмірного SUV на «піднебесних» потужностях Kia. Через рік почнеться виробництво компактних «малолітражок» від Hyundai і Kia, пише automotoclub.info.

Для того, щоб кросовери отримали максимально привабливі цінники, в альянсі мають намір використовувати як можна більше комплектуючих китайського виробництва. До того ж, у розробці новинок будуть задіяні китайські фахівці з дослідницького центру, розташованого на території Китайської Народної Республіки.

Частка Hyundai-Kia на авторинку Піднебесної із-за жорсткої конкуренції з місцевими автовиробниками все більше зменшується. У минулому році вона склала менше 9 відсотків – такий показник став найгіршим за останні 7 років. Тому-то в альянсі і задумалися над створенням дешевих засобів пересування.


Не пропустіть