Новий Audi Q4 кидає виклик BMW (фото)

Модельний ряд виробника з Інгольштадта поповниться новим позашляховим купе. Вихід на ринок нової моделі, яка, ймовірно, отримає ім’я Audi Q4, запланований на 2019 рік, пише f1analytic.com.

Розмови про випуск кросовера Audi Q4 ведуться з 2012 року. У 2014 році на автосалоні в Пекіні німецький виробник представив концепт Audi Allroad Shooting Brake, якого багато хто вважали провісником майбутнього Q4. Однак тепер з’ясовується, що серійний автомобіль буде відрізнятися від прототипу. По-перше, Audi Q4 буде повноцінним кросовером, а не позашляховим універсалом, як “пекінський” концепт. По-друге, Q4 буде п’яти-, а не тридверним. Змінам піддасться і стилістика автомобіля.

Таким чином, Audi Q4 буде представляти собою невелике позашляхове купе, яке буде покликане скласти конкуренцію BMW X4. Автомобіль буде побудований на платформі MQB і мати багато спільного в технічному плані з меншим Audi Q3. У рух новинку будуть приводити три – і чотирициліндрові двигуни, крім того, у кросовера з’явиться заряджена версія RS, і електрична гібридна модифікація.

0567_a1

6612_a2