Китайці показали вражаючий концепт Roewe Vision-R (фото)

Машина схожа на французький концепт Peugeot Exalt, пише auto.bigmir.net

На автосалоні в Гуанчжоу китайська марка Roewe, що входить до складу компанії SAIC Motor, презентувала дуже яскравий концепт. Модель під назвою Vision-R Concept показує, в якій стилістиці будуть виконані майбутні серійні автомобілі Roewe. Зазначимо, в Україні бренд Roewe відомий як MG.

Ефектна новинка має 4 двері і повноцінні чотири місця. Як видно з фото, модель Vision-R має не тільки карколомну зовнішність, але і вражаючий інтер’єр.

Створена десять років тому на недоносках британського Rover китайська марка Roewe деякий час експлуатувала європейське коріння та надавала своїм моделям карикатурний аристократичний вид, після чого стала шукати власне обличчя, вдаючись, за чутками, до послуг італійських дизайнерів.

У Roewe Vision-R явно відчувається рука досвідченого художника, спереду машина чимось схожа на французьку концепт Peugeot Exalt. Задні двері Vision-R відкриваються проти ходу, центральна стійка кузова відсутній, що полегшує посадку на задні крісла.

Звичайно, навряд чи серійні машини успадкують всю цю красу, проте, навіть якщо їм перепаде хоча б половина стилістичних рішень, бренд Roewe зможе легко встати в один ряд з іменитими виробниками. Загалом, як і передбачалося, автопром Китаю крокує семимильними кроками і, можливо, вже через кілька років обставить нинішніх лідерів.


Не пропустіть