Чи з’явиться у Bentley електричний спорткар?

Концепт-кар EXP 10 Speed ​​6 може стати серійним автомобілем з електричним приводом

Керівництво компанії Bentley дало зрозуміти, що всерйоз розглядає варіанти створення повністю електричного спортивного автомобіля потужністю близько 500 кінських сил.

Тепер, коли робота над розкішним кросовером Bentayga завершена, британський автовиробник може переключитися і на інші проекти. Одним з них може стати електричне спортивне купе, за основу якого буде взято концепт-кар EXP 10 Speed ​​6, який дебютував в ході Женевського автосалону на початку поточного року.

Виконавчий директор марки Bentley Вольфганг Дюрхаймер недавно заявив, що вони отримали масу вкрай позитивних відгуків про шоу-кар EXP 10 Speed ​​6, тому збираються поставити його на конвеєр. Топ-менеджер британського преміум-бренду також натякнув, що їм цікаві альтернативні види силових установок і не виключає можливості появи високопродуктивного спорткара на електричній тязі.

Чи стане серійна версія концепту EXP 10 Speed ​​6 наступною моделлю Bentley, поки точно невідомо. Справа в тому, що на хвилі глобального розвитку сегменту SUV ще одним кандидатом на місце в модельному ряду марки, за чутками, виступає «заряджений» купеподібний кросовер BMW X6.


Не пропустіть