Porsche Cayenne Magnum від TechArt – кросовер великого калібру

Чергова можливість для індивідуалізації своїх автомобілів представилася власникам Кайена. Німецьке тюнінгове ательє TechArt, що має багаторічну історію роботи з даною маркою, продемонструвало свіжий варіант дизайну оновленого преміального кросовера.

Цього разу німецькі тюнери постаралися зробити зовнішність Кайена більш агресивною, натякнувши на позашляховий характер. Обвіс виконали з нуля, оновивши практично всі елементи. Особливо сильно змінилася передня частина: бампер отримав іншу форму з величезними повітрозабірниками, які прикрасила смуга світлодіодних денних ходових вогнів, в капоті з’явилися “зябра”, колісні арки були розширені. Комплект бодікіта доповнюють спойлер і дифузор.

Для виготовлення обвісів в TechArt використовували вуглеводневе волокно з матовим і глянцевим покриттями, що дозволило домогтися деякого зниження ваги.

Також в тюнінг-ательє постаралися максимально підкреслити колісні арки, а замість штатних коліс встановили власні – 22-дюймові, з червоним, в тон кузову, ободом.

Cayenne Magnum оснащений восьмициліндровим турбодвигуном об’ємом 4,8 літра, який розвиває потужність в 700 к. с. Це дозволяє розганятися до 100 км/год всього за 4,1 секунди, а максимальна швидкість складає 295 км/год. У штатного Сayenne Тurbo – 520 “коней” під капотом, максимальна швидкість – 279 км/год, а розгін до “сотні” займає 4,5 секунди.

Новий дизайн Сayenne вийшов яскравішим і ефектнішим, особливо в порівнянні з однією з попередніх недавніх робіт цього ж тюнінг-ательє. Що ж стосується нинішнього боді-кіта, то очікується, що його можна буде побачити наживо на автомобільному шоу в Ессені, яке відкриється вже на цьому тижні.


Не пропустіть