Peugeot, Citroen і Toyota створили спільний мінівен

Співпраця французької групи PSA Peugeot Citroen і японської компанії Toyota призвело до появи на світ нового мінівена, який буде продаватися трьома брендами під різними іменами і з різним дизайном. У Peugeot він називається Tourer, у Citroen – Spacetourer, а у Toyota – Proace, пише autoua.net.

peugeot-traveller-001

У французьких брендів нове сімейство однооб’ємника, пов’язаних однією платформою, прийде на зміну моделям Citroen Jumpy і Peugeot Expert. Однак якщо ті автомобілі створювалися спільно з Fiat (в італійців він називався Fiat Scudo), то тепер партнером стала Toyota. Технічні характеристики новинки поки не називаються – подробиці будуть розкриті ближче до дати публічної прем’єри, запланованої на Женевський автосалон 2016 в березні. Втім, відомо, що випускати всі три моделі будуть на одному французькому заводі групи PSA під Валансьєном. При цьому в лінійці будуть як комерційні «шатли», так і «сімейні» варіанти для приватних покупців.

Нове сімейство містких автомобілів розроблено в рамках партнерської угоди французьких і японського автовиробників з спільного розвитку середньорозмірного комерційного транспорту. Договір був підписаний в 2012 році з терміном дії до 2020 року. Одним з первістків альянсу став фургон Toyota Proace першого покоління, запущений у виробництво в 2013 році. У його основу лягла платформа Citroen Jumpy і Peugeot Expert. З дебютом “тойотівського” мінівена другого покоління «Джампі» і «Експерта» продовжать випускати під колишніми іменами і на старій платформі.


Не пропустіть