Nissan готує конкурента Chevrolet Volt

Японський концерн Nissan розраховує випустити гібридний автомобіль, здатний скласти конкуренцію Chevrolet Volt, повідомив представник компанії Йоші Сімойду. Під капотом буде встановлений силовий агрегат і електродвигун. Офіційна презентація пройде в 2016 році. Основою силою новинки стане електродвигун, а движок буде використовуватися лише для зарядки генератора в потрібний момент, пише planet-today.ru.

Сімойда запевнив, що новинка не стане наступною генерацією одного з автомобілів, а стане самостійною моделлю. Керівництво не має наміру проектувати гібридну новинку як наступну модифікацію Leaf.

Оновлений Chevrolet Volt був представлений на автомобільному шоу в Детройті, яке відбулося в січні 2015 року. Автомобіль укомплектований силовим агрегатом і двома електромоторами. Двигун з об’ємом 1,5 літра здатний видати 101 к. с.. Батарея дозволяє подолати відстань у 80 кілометрів без зарядки. Повного бака вистачить, щоб подолати 676 кілометрів. Керівництво компанії Nissan поки не озвучило вартість гібридної новинки.


Не пропустіть