Розсекретили інтер’єр першого кросовера Volvo XC40

Перший в історії Volvo кросовер XC40 був помічений на тестах уже неодноразово, проте на цей раз фотографи заглянули в салон машини, де виявили замасковану цифрову приладову панель. Помічений і 9,2-дюймовий сенсорний екран інформаційно-розважальної системи з глянцевим чорним обрамленням, який вказує на більш великих родичів, XC60 і XC90.

Цікаво, вертикальні вентиляційні отвори більше нагадують про S90 і V90, ніж про двох позашляхових братів. Обтягнуте шкірою рульове колесо, схоже, запозичене у моделей R-Design, але злегка модифіковано, тому що має матову обробку, а не глянсову, як на останніх автомобілях Volvo. Задній ряд сидінь похвалиться щедрою кількістю вільного простору, а на спинках передніх сидінь розмістилися опціональні відкидні столики. Можна також зауважити заклеєне третє бокове вікно, відсутнє на концептуальному передвіснику 40.1.

Volvo XC40 стане першим автомобілем, побудованим на нещодавно розробленій платформі CMA, і буде представлений протягом найближчих місяців. Новинка отримає ряд з 3- і 4-циліндрових турбодвигунів разом і варіант з гібридною силовою установкою T5 Twin Engine. Старт продажів очікується в кінці цього або початку 2018 року.


Не пропустіть