Засвітилася Toyota Camry нового покоління (Фото)

Партія бізнес-седанів Toyota Camry, що розмістилися на автовозі, була знята в Японії.

Фото розмістив користувач shou_zama на своїй сторінці в Твіттері. Куди саме транспортувалися седани не повідомляється. Передбачається два варіанти – відправка партії серійних Camry в дилерські центри, або ж пілотна партія для якихось тестів.

Toyota представила японську версію Camry зовсім недавно. Нове покоління «чотирьохдверки» базується на глобальній архітектурі TNGA. До речі, восьма генерація азіатської версії практично ідентична північноамериканській, відрізняючись тільки в деяких деталях. У «японця» є протитуманні фари компактного розміру в передньому бампері і інший тип інформаційно-розважальної системи в салоні.

На рідному ринку Toyota Camry буде продаватися виключно з гібридною системою, що включає 2,5-літровий бензиновий мотор, електродвигун і варіатор. У Сполучених Штатах також будуть пропонуватися автомобілі з моторами об’ємом 2,5 літра і 3,5 літра V6, але їх віддача поки не повідомляється.

Нове покоління Camry надійде в продаж вже в поточному році, але, коли саме це станеться, виробник поки не розкриває.Не пропустіть