Кросовер Citroen C3 Aicross 2018 офіційно представлений (Фото)

Новий Citroen C3 Aicross надійде в продаж з 1 липня і прийде на зміну Citroen C3 Picasso.

У Франції представлений новий Citroen C3 Aicross. Компактний 4,1-метровий кросовер Сітроен змінить міні-вен Citroen C3 Picasso. Продажі моделі стартують з 1 липня, а його конкуренти моделі називають Nissan Juke і Renault Captur.

Citroen C3 Aicross 2018 відрізняється досить підтягнутим дизайном з роздутими крилами і невеликими обвісами кузова. Як і у спорідненого Citroen C3 2017, у нього високий капот, дворівнева оптика і захисний пластиковий обвіс в нижній частині кузова.

Компонування інтер’єру знайоме по Citroen C3 і C4 Cactus. Кросовер Сітроен отримав великий 7-дюймовий екран мультимедіа, а за доплату доступний проекційний дисплей. Серед інших опцій – камера заднього виду, системи автоматичного гальмування, утримання в смузі руху, стеження за втомою водія і за «сліпими» зонами.

Крім того, в Citroen надали широкі можливості для персоналізації автомобіля за допомогою двокольорового забарвлення, яскравих вставок в салоні і цікавих аксесуарів. Також доступні п’ять різних схем обробки салону.

Задні сидіння Citroen C3 Aicross 2018 оснащені горизонтальним регулюванням. Якщо скласти крісла, то обсяг багажника виросте з 410 до 1289 л.

На вибір запропоновано бензинові трьохциліндрові мотори об’ємом 1,2 л (82, 110 і 130 к.с.), А також 1,6-літрові турбодизелі на 90 і 120 к.с.

Новий кросовер Сітроен буде виключно передньопривідним, однак отримає технологію Grip Control з режимами для різних типів дорожнього покриття і систему допомоги на спуску Hill Assist Descent Control. Дорожній просвіт становить 175 мм.

https://www.autocentre.ua/


Не пропустіть