Lincoln представив найбільший і найдорожчий позашляховик

Новинка стала найбільшою і найдорожчою машиною в актуальній лінійці марки

Компанія Lincoln представила подовжену версію позашляховика Navigator четвертого покоління. Новинка стала найбільшою і найдорожчою машиною в актуальній лінійці марки, – передає “Мотор”.

Модифікація Extended на 30 сантиметрів довше звичайного “Навігатора”, габаритна довжина такого автомобіля досягає 5,64 метра. Колісна база при цьому виросла більш ніж на 25 сантиметрів.

Разом з тим новинка відрізняється більш великими задніми дверима і, як зазначається в повідомленні Lincoln, найбільшим в сегменті запасом місця за другим рядом сидінь. Вантажне простір за третім рядом крісел у випадку з подовженою версією досягає майже 425 літрів.

Продажі звичайного “Навігатора” і модифікації Extended почнуться в США восени поточного року. У першому випадку ціни будуть починатися з 72 тисяч доларів, а в другому – приблизно з 81 тисячі.

У топовій комплектації Black Label подовжений позашляховик буде коштувати мінімум 96 905 доларів. У списку додаткового устаткування залишаться, наприклад, мультимедійний комплекс для задніх пасажирів (ще дві тисячі доларів) і передні сидіння з електрорегулюванням в 30 напрямках і масажем (плюс 1250 доларів).


Не пропустіть