Представлено найрозкішніший автомобіль Hyundai (фото)

Корейський автовиробник офіційно розсекретив нову модель – Genesis G90, пише auto.mail.ru.

Компанія Hyundai офіційно розсекретила свою першу модель нового преміального суббренда Genesis – G90. Автомобіль був представлений в рамках онлайн-презентації в Південній Кореї, де модель носить назву EQ900.

Над зовнішністю Genesis G90 працювало нове дизайнерське бюро корейської компанії під назвою Prestige Design Division. Дизайн автомобіля створювався під безпосереднім керівництвом Петера Шрайера.

Новий Genesis G90 досягає 5 205 мм у довжину, 1915 мм в ширину і 1495 мм у висоту при колісній базі 3450 мм. Таким чином, за розмірами автомобіль зіставимо з однокласниками – скажімо, BMW 7-ї серії або Mercedes-Benz S-класу. При цьому корейський виробник заявляє, що структура кузова автомобіля на 51,7% складається із спеціальної високоміцної сталі, яка легша і міцніша звичайної.

Салон Genesis G90 відрізняє наявність обробки з дорогих сортів шкіри, вставки з дерева, трьохзонний клімат-контроль, мультимедійна система з 12,3-дюймовим екраном спереду і двома 9,2-дюймовими екранами ззаду, аудіосистема Lexicon, а також крісла з електрорегулюванням в 14 площинах ззаду і в 22 площинах – спереду.

У рух Genesis G90 буде наводити один з трьох моторів. Базовим стане 3,8-літровий мотор Lambda V6 GDI, що розвиває 334 к.с., за ним піде 3,3-літровий двигун Lambda V6 Turbo GDI, що видає 370 «конячок», а топовим стане 5-літровий 425-сильний агрегат Tau V8 GDi. Всі мотори поєднуються з 8-ступінчастою автоматичною трансмісією і системою повного приводу HTRAC AWD.

Обіцяють, що оснащення нового преміального седана також буде багатим. Наприклад, в Кореї Genesis G90 отримає систему автономного управління на магістралях, систему екстреного гальмування з функцією розпізнавання пішоходів і систему бездротової зарядки смартфонів. На своєму домашньому ринку Genesis G90 буде пропонуватися за ціною від 117 млн ​​вон (приблизно 99300 доларів США). Не виключено, що світова прем’єра автомобіля може відбутися в січня 2016 року на автосалоні в Детройті.


Не пропустіть