Перше шпигунське фото Honda Ridgeline 2017

Папараці вдалося сфотографувати оновлений пікап середніх розмірів Honda Ridgeline 2017. Вперше компанія показала своє творіння ще на початку року на рекламному ролику. Урочисте представлення автомобіля відбудеться на початку майбутнього року, а в продаж новинка надійде лише через два роки, пише interteam.com.ua.

45e72d10cf45544b8fbe117659a22a56-640x329

Незважаючи на маскувальну плівку, якою покритий весь кузов автомобіля, шпигунам все-таки вдалося розгледіти неабиякий екстер’єр пікапа. Новинка отримала класичні стійки, і оформлення задньої частини. Очікується, що серійна версія автомобіля буде такою ж, що і концептуальна.

В підкапотному просторі автомобіля буде встановлюватися двигун об’ємом 3,5 літра. Його силова віддача буде становити 250 кінських сили. Мотор оснащується шістьма циліндрами. Разом з мотором на модель будуть встановлювати і автоматичну коробку передач.

Інженери при створенні новинки використовували певну архітектуру. Завдяки цьому новинка змогла дещо зменшитися у вазі і стати більш жвавою. Приємно відзначити, що ефективність мотора підвищилася.


Не пропустіть