Geely готується представити відразу три новинки (фото)

Для одних автомобільних виробників сформована ситуація на сучасному автомобільному ринку – криза, для інших навпаки – нові можливості. Китайський бренд Geely має намір вибрати другий варіант розвитку сценарію. Компанія має намір представити відразу три новинки впродовж наступного року, пише gogetnews.info.
У 2016 році модельний ряд автомобілів Geely, які представляються на авторинку, буде істотно розширений. Відразу на три моделі. Презентація проходитиме рівномірно в різні місяці.

Керівництво Geely впевнене, що така ініціатива дозволить зберегти схильність автомобілістів до бренду і розширити цільову аудиторію. При цьому обрані орієнтири на бюджетну складову транспортних засобів та впровадження нових автомобілів.

У лютому 2016 оновлений кросовер Geely Emgrand X7 буде офіційно представлений в дилерських мережах (на фото). Новий автомобіль отримає новий тип силового агрегату на 1,8 літра. Вся моторна лінійка, включаючи 2,0 і 2,4-літрові версії, буде відповідати стандарту Євро 5. Автомобіль буде більш функціональний і безпечний. До початку офіційних продажів дилери розпродають залишки старих моделей.

Наступною новинкою в модельному ряду стане Geely Emgrand X7, який буде представлений публіці в квітні. Цей автомобіль також буде оснащений системами, відповідними стандарту Євро 5. EC7 отримає актуальну систему екстреного реагування від Ера-ГЛОНАСС.

1450568444_geely-gotovitsya-predstavit-srazu-tri-novinki-3

У серпні Geely планує офіційно представити свій елітний седан GC9. Автомобіль буде виконаний у фірмовому стилі і отримає широкий перелік корисних функцій. Флагманська модель також включає в себе багато різних технічних рішень.

1450568445_geely-gotovitsya-predstavit-srazu-tri-novinki-2

Навіть у період «кризи» на ринку компанія Geely не має наміру зупинятися. У 2016 році китайський бренд представить своїм шанувальникам відразу три новинки в різних класах.

Разом з презентацією нових моделей компанія Geely має намір припинити випуск MK Cross. У перспективі компанії розробити новий автомобіль подібного класу, який перевершить MK Cross. Останній, до слова, був представлений на ринку з 2011 року.