Mitsubishi представила оновлений кросовер ASX 2016

Японський автовиробник перекроїв лицьову частину, підігнавши її під нову стилістику марки, злегка підрихтували інтер’єр і додали недоступні перш опції, проте технічна складова моделі залишилася без змін.

Зовнішні оновлення пішли кросоверу тільки на користь, автомобіль став виглядати дорослішими і напористо, а все завдяки оформленню в X-стилі передньої частини з гнівним поглядом світлотехніки, щитом решітки радіатора і хромованими «зигзагами».

Також сухорляві боки з великими арками коліс, що вміщають диски розмірністю до 18 дюймів, і задерикувата задня частина з агресивними ліхтарями і скульптурним бампером, все це перетворило оновлену модель.

В інтер’єрі оновленого кросовера відбулися невеликі зміни; ASX отримав інше багатофункціональне кермо, 6.1-дюймовий екран мультимедійного комплексу більш якісні матеріали обробки.

У технічному плані рестайлінговий Mitsubishi ASX нічим не відрізняється від попередника, він також оснащується двома бензиновими двигунами об’ємом 2.0 і 2.4 літра, генеруючими відповідно 148 і 168 кінських сил потужності.

На ринку США реалізації оновленого Mitsubishi ASX стартують до кінця поточного року за ціною від 19 595 доларів.


Не пропустіть