Чим здивує BMW X3 в новому поколінні

У кросовера BMW X3 наступного покоління може з’явитися гібридна і «заряджена» 435-сильна версія, пише newsline.com.ua.

X3 стане першим вседорожником німецької марки, в основу якого ляже нова модульна архітектура. Платформа дозволить значно модернізувати рульове управління, збільшити вільний простір в салоні і поліпшити оглядовість. У кросовера з’явиться гібридна модифікація з можливістю підзарядки батарей від побутової електромережі. Склад силової установки налаштує комплект літій-іонних батарей, двигун внутрішнього згорання і електромотор.

Сумарна віддача агрегатів становитиме 252 кінських сил. Виключно на електротязі вседорожник зможе проїхати до 40 кілометрів, а витрата палива в змішаному циклі становитиме 2,1 літри на сто кілометрів пробігу.

Крім того, список версій нового кросовера поповнить «гарячий» варіант – X3 M. Його оснастять 435-сильною трилітрової твін-турбо «шісткою», що дебютувала на седані M3 і купе M4. Згодом цей же мотор буде доступний для кросовера X4 нового покоління. Раніше на появу «заряджених» версій X3 і X4 натякнув глава підрозділу BMW M GmbH Франк ван Міл. За даними Autobild, наступний BMW X3 не пропонуватиметься з трьохциліндровими турбомоторами, проте в лінійку двигунів повинна увійти нова дволітрова дизельна «четвірка». Для кросовера буде доступний проекційний дисплей і новий мультимедійний комплекс з поліпшеною функцією управління голосом і можливістю розпізнавання жестів. Передбачається, що вседорожник BMW X3 нового покоління дебютує в 2017 році, а його «заряджена» версія з’явиться роком пізніше.


Не пропустіть