Найшвидший у світі позашляховик готовий до дебюту

Робота над другим в історії марки Lamborghini позашляховика під назвою Urus нарешті завершена. Але світова прем’єра відбудеться тільки в березні 2018 року в Женеві, пише gogetnews.info.

Відзначимо, що вперше прототип Urus був продемонстрований широкій публіці ще в 2012 році.

Повні технічні характеристики машини досі засекречені, проте глава відділу перспективних розробок Lamborghini Мауріціо Реджані дозволив собі деякий «витік» інформації для американської та європейської преси. Він оголосив про те, що Lamborghini Urus буде найшвидшим позашляховиком в світі, здатним досягати швидкості в 100 км/год за 3,9 секунди. Такими показниками поки не може похвалитися жоден з конкурентів. Так, наприклад, Bentley Bentayga розганяється до першої сотні за 4,1 секунди, а BMW X6M за 4,2 секунди.

Маурісіо Реджані сказав, що найголовніше завдання розробників Lamborghini Urus полягало в тому, щоб зробити машину легшу за конкурентів. Тобто автомобіль повинен важити не більше 2300 кг. Це завдання вирішується не тільки за допомогою легких сплавів, але і за допомогою саме карбону, який повинен допомогти машині не перевищити заданий ваговій ліміт.

Також увагу приділено аеродинаміці, і за цим показником Lamborghini Urus також буде кращим у своєму класі. За словами Маурісіо Реджані, Lamborghini Urus вийде настільки високотехнологічним, що здатний утворити новий сегмент автомобілів, в якому і стане на якийсь час монополістом.

Під капотом Lamborghini Urus буде стояти бі-турбо мотор V 8 об’ємом в 4 літри, взятий у кросовера Audi Q7 Його форсують до 600 к.с. і 900 Нм крутного моменту. Хоча в той час, коли машина ще три роки тому була концептом, то передбачалося, що там буде стояти бензиновий 5,2-літровий V10 від нового Lamborghini Cabrera, форсований до 592 к.с. за допомогою турбонагнітача.

За неофіційними даними, вартість нового позашляховика від Lamborghini – від 200 до 250 тисяч американських доларів.


Не пропустіть