Компанія «Еталон» показала нову модель автобуса

Вчора, 23 грудня, корпорація «Еталон» провела підсумкову прес-конференцію та розповіла і про свої плани на 2016 рік, пише autocentre.ua.

Як розповів на прес-конференції президент корпорації «Еталон» Володимир Бутко, в 2015 році автомобільні заводи корпорації «Еталон» виготовили 296 транспортних засобів, зокрема 256 автобусів, 28 вантажівок і 12 тролейбусів.

Важлива новинка минає – розробка туристичного автобуса моделі А081.30, двигун якого працює на стиснутому природному газі. Мотор Ashok Leyland робочим об’ємом 5,76 л розвиває 195 к. с. Витрата палива – 25 м куб. на 100 км. Економічне використання такого автобуса очевидно: природний газ значно дешевше дизпалива. До того ж газовий двигун легко забезпечує відповідність екологічним нормам Євро 5, які набирають чинності в Україні з 2016 року. В даний час продовжуються випробування автобуса і його сертифікація.

etalon-ispytyvaet-novyy-avtobus_1

Ринок автобусів в цілому по Україні цього року провалився ще на 46%. Як заявив директор «Торгового дому« Еталон Авто »Вадим Шкарупін, в 2015 році корпорація продала 128 автобусів. У результаті частка ринку компанії, на жаль, замість колишніх 45-50% становить близько 25%. Справа в тому, що раніше на нашому ринку найбільш затребуваним сегментом були автобуси високої якості середньої ціни. Сьогодні ж попит пересунувся в бік машин нижчої якості і відповідно меншої ціни, бо перевізник сьогодні не може дозволити собі купити дорожчий автобус.

Йде також робота з підвищення класу екологічності автобусів з дизельними двигунами – з Євро 4 до Євро 5. Корпорація «Еталон» також проводить роботу над перспективними пасажирськими транспортними засобами. По-перше, це автобуси всіх класів (міські, міжміські, туристичні) з двигунами Євро 5 і Євро 6. По-друге, це автобуси з двигунами на зжатому натуральному газі CNG і відповідають стандартам Євро 5 і вище. І, по-третє, це тролейбуси з двигунами і тяговими приводами різних виробників. У зв’язку з досягненням європейських екологічних стандартів, передбачається вихід продукції корпорації «Еталон» на європейський ринок.

Підприємство «Український кардан», що входить в корпорацію «Еталон», основну увагу в 2015 році приділило освоєнню нових ринків збуту і часткового оновлення асортименту продукції під вимогу європейських споживачів. У поточному році перші партії продукції були відвантажені в Польщу, Румунію, Угорщину, Естонію, Латвію і Литву. Проводяться переговори з клієнтами з Туреччини, Іспанії, Швеції, Словаччини та Німеччини.

ТОВ «Чернігівський ковальський завод», що також входить в корпорацію «Еталон», в 2015 році оновив поставку товарної продукції в країни Європи і по Україні. Зокрема, були підписані контракти на постачання до Польщі і Німеччини.


Не пропустіть