Вже скоро: на дорогах України з’явиться перший вітчизняний суперкар

Ми вже розповідали, що не за горами представлення широкій публіці першого українського суперкара від компанії Askaniadesign Carstyling Studio, пише carreviewauto.com.

Сьогодні автопортал «На рендер» розповів, що представлений публіці майбутній український суперкар нагадує Spano GTA (спереду і перехід в задній спойлер) або McLaren P1 (кабіна, відкриття дверей вгору і вперед, а також задня частина автомобіля).

Двомісний родстер важить біля 1500 кг, а його довжина становить майже 5 метрів, ширина – трохи не дотягує до 2-х. Під капотом – 4,4 літровий двигун (за деякими даними – від п’ятого серії BMW) потужністю 333 кінських сил. Привід , знову ж згадуємо про BMW – задній.

Як очікується, вітчизняний суперкар матиме такі швидкісні характеристики: розгін до 100 км/год буде займати 6 секунд, а максимальна швидкість – 250 км/год (обмежена все тією ж електронікою BMW). Екстер’єр автомобіля, мабуть, є найсильнішою його стороною. Виглядає дуже навіть симпатично – такий собі Morgan по-українськи. Про інтер’єр говорити рано, поки не побачимо вживу. Вартість автомобіля залежно від оснащення буде становити від 50 000 $ до 150 000 $. Поки перший український суперкар готується до випуску, дизайнери-виробники запропонували пройти віртуальний тест-драйв. Клієнти можуть покататися на майбутньому автомобілі за допомогою комп’ютерної гри.


Не пропустіть