Китайський клон Porsche Macan: нові подробиці

У квітні на Пекінському автосалоні дебютує кросовер Zotye T700, який практично повністю копіює Porsche Macan, пише businessua.com.

Ми вже писали про цей автомобіль, але нещодавно машина була в деталях розглянуто китайськими журналістами, які також дізналися деяку додаткову інформацію. Як відомо, китайці і раніше не гребували нелегальним копіюванням автомобілів інших автовиробників, тим більше, що в Китаї за крадіжку чужої інтелектуальної власності відповідальності немає.

З роками китайський автопром все частіше почав відмовлятися від цієї ганебної практики, навчившись самостійно розробляти цілком сучасні автомобілі. Але фірма Zotye до таких виробників не відноситься, продовжуючи за звичкою клепати піратські автокопії.

Причому у випадку з Zotye T700 китайці виступили в гірших традиціях китайського автопрому, скопіювавши все, що тільки можна. Екстер’єр злегка змінили за рахунок іншого оформлення бамперів та іншої головної оптики, а ось інтер’єр, схоже, запозичили взагалі без змін: кермо, дефлектори вентиляції, передня консоль, важіль КПП, сидіння — все «злизано» з Porsche Macan.

Раніше повідомлялося, що машина отримає турбовані бензинові мотори об’ємом 2 і 3 літри, але, як з’ясувалося, кросовер оснащуватиметься півторалітровим турбомотором потужністю 150 к. с., що випускається Zotye за ліцензією Mitsubishi. Трохи пізніше машина отримає 1,8-літровий турбомотор, з обома двигунами будуть на пару трудитися або п’ятиступінчаста механічна КПП, або варіатор.

Не підтвердилася й первісна ціна 30 000 доларів. У Китаї Zotye T700 оцінили в 130 000 юанів або трохи більше 20 000 доларів. Оригінал коштує ж в 5 раз більше за китайську копію.