Mercedes-Benz представив офіційні зображення нового E-Class

Офіційні представники прес-служби німецького автогіганта Mercedes-Benz виклали в Мережу офіційний ескіз нового покоління E-Class. Презентація цієї моделі відбудеться в рамках автомобільного салону в Детройті – North American Auto Show 2016, який відкриє свої двері 11 січня 2016 року.

Раніше Mercedes-Benz опублікував офіційний трейлер нової генерації E-Class, судячи з якого автомобіль отримає нову оптику, а також оновиться з точки зору дизайну інтер’єру. При цьому кардинального рестайлінгу зовнішнього вигляду E-Class – чекати не варто. Автомобіль отримає схожі риси з останньою лінійкою моделей S-Class і C-Class.

В якості платформи при розробці нового E-Class використовувалася архітектура MRA, за рахунок якої інженерам Mercedes-Benz вдалося істотно знизити вагу автомобіля.

Що стосується лінійки силових агрегатів, то тут будуть використовуватися бензинові та дизельні мотори, а також гібридна силова установка. Також планується випуск “зарядженої” версії E-Class, оснащеної 4-літровим силовим агрегатом V8.


Не пропустіть