MAN і Volkswagen працюють над новою вантажівкою

Нове покоління легкої комерційної моделі Crafter буде створено без участі концерну Daimler, пише auto.mail.ru.

Нагадаємо, що нинішній Volkswagen Crafter побудований на базі Mercedes Sprinter, однак модель другого покоління створюється без участі мерседесівських фахівців і буде повністю оригінальною розробкою. Більше того, розробляти новий «Крафтер» фольксвагенівцям допомагає MAN – цей виробник великих вантажівок і автобусів на 29,9% належить концерну Volkswagen AG.

Відзначимо, що зараз мікроавтобуси, фургони і бортові вантажівки Volkswagen випускаються на заводах концерну Daimler, але для моделі нової генерації неподалік від Познані зводиться повністю новий складальний майданчик.

Дебют Crafter-2 відбудеться восени 2016 року у «вантажному» Ганноверському автосалоні IAA. Швидше за все, там же представлять і аналогічну машину, але прикрашену емблемою MAN (в лінійці цієї марки молодша з вантажівок буде називатися TGE). Зараз же вантажівки щосили накочують тестові кілометри і постійно попадаються фотошпигунів. Однак через серйозний камуфляж зрозуміти, в якому напрямку рухалися фольксвагенівські дизайнери, майже неможливо.


Не пропустіть