Найбільший універсал Volvo сфотографували без камуфляжу

У Мережу потрапили перші фотографії нового універсала Volvo, який називається V90, пише viknaodessa.od.ua

На знімках новинка, яка в лінійці шведського автовиробника замінить V70, представлена ​​без камуфляжу. Зображення опублікувало видання Teknikens Varld. Очікується, що прем’єра моделі відбудеться навесні на автосалоні в Женеві.

33516

Видання припускає, що габаритна довжина моделі буде на 15 сантиметрів більше в порівнянні з V70, а різниця в розмірі колісної бази – 13 сантиметрів на користь V90. У Teknikens Varld заявили, що спочатку модель буде пропонуватися з двома дизельними двигунами потужністю 190 і 235 кінських сил, бензиновим мотором, віддача якого становитиме 320 кінських сил, а також 407-сильною гібридною силовою установкою.

Пізніше в гамі з’явиться трициліндровий агрегат і нові двигуни на «важкому паливі». Також очікується поява «зарядженої» модифікації Polestar і вседорожної версії Cross Country.

У жовтні 2015 в Мережу потрапили фотографії, на яких був розкритий дизайн Volvo V90. Тоді в інтернеті з’явилися знімки універсала в масштабі 1:43. Модель була зроблена в Китаї на замовлення французької фірми Norev. Остання новинка Volvo – седан S90. У модельному ряду він замінив S80. 4-дверка побудована на модульній платформі SPA, яка вперше була застосована при створенні XC90 другого поколелнія. Це ж шасі ляже в основу Volvo V90.


Не пропустіть