Для BMW 5-Series розробляються 2 гібридні версії

За відомостями видання BMWBLOG, компанія BMW планує випустити відразу дві гібридні версії моделі 5-Series наступного покоління.

Обидва гібриди на базі BMW 5-Series будуть використовувати силову установку від 330e, але більшої потужності. Форсований мотор дозволить моделям не поступатися в керованості і динаміці «молодшому» 3-Series.

У моторному відсіку BMW 530e можна буде знайти турбований чотирициліндровий турбомотор, що працює у зв’язці з електродвигуном, який живиться від блоку літій-іонних акумуляторів. Сумарна віддача системи досягне 280 кінських сил, а запас ходу на одній електротязі сягатиме 35 кілометрів на швидкості до 120 кілометрів на годину.

У «базі» 530E отримає задній привід, але топова версія моделі стане повнопривідною.

Більш потужний варіант BMW 540e отримає модернізований турбомотор TwinPower turbo з чотирма циліндрами, системою динамічного управління розподільними валами для впускання і випуску VANOS, системою газорозподілу VALVETRONIC і системою високоточного уприскування High Precision Injection.

Самостійно такий мотор розвиває 258 кінських сил, а за допомогою 95-сильного електродвигуна з водяним охолодженням віддача силової установки підвищується до 326 кінських сил. При цьому маскимально запас ходу моделі на електротязі скорочується до 30,5 кілометрів.

Гібриди будуть використовувати девятидіапазонний «автомат». Блок акумуляторів розміститься під задніми сидіннями моделей.

BMW 5-Series нової генерації буде представлений в жовтні на автосалоні в Парижі. Пізніше в 2016 році компанія розсекретить і версії 530E і 540E.


Не пропустіть