Випуск Jannarelly Design-1 запланували на літо 2016

Jannarelly анонсував нові деталі щодо своєї першої моделі, яку перші клієнти отримають влітку 2016 року.

Нещодавно заснований автовиробник поділився першою інформацією про свій перший серійний автомобіль в кінці минулого року і тепер засновники Ентоні Джаннареллі і Фредерік Джуіллот готові розкрити технічні специфікації Design-1. Головною новиною є той факт, що стилізований під ретро автомобіль отримає 3,5-літровий атмосферний двигун V6, що розвиває потужність 304 к.с. і 371 Нм крутного моменту. Потужнісь передається на 16-дюймові колеса через 6-ступінчасту механічну трансмісію і диференціал. За попередніми даними час розгону з 0 до 100 км / год складає 4 секунди, а максимальна швидкість приблизно 217 км / год.

jannarelly-design-one-23

Серед інших технічних особливостей 710-кілограмового родстера двохважільна підвіска з регульованими амортизаторами, вентильованими дисками з 4-поршневими супортами на передніх колесах і цільні диски з 2-поршневими супортами на задніх, легкі карбонові кузовні деталі та інше.

jannarelly-design-one-24

Продажі Design-1 розпочнуться влітку 2016 з версії Special Launching Edition, яка буде запропонована клієнтам за ціною 55000 доларів. Вартість буде оплачуватися в три етапи – 10 відсотків в процесі бронювання, 40 – коли почнеться складання і 50 при доставці.


Не пропустіть