Новий кросовер компанії KIA отримав ім’я Telluride

Південнокорейський автовиробник KIA вже зовсім скоро випустить на автомобільний ринок свою новинку – великий кросовер, який отримав назву Telluride. Уточнимо, що друге ім’я цієї машини KCD12. Представники компанії презентують його на детройскому автосалоні.

Новий кросовер KIA Telluride змінить позашляховик Mohave. Нову автомодель інженери зробили великорозмірним, а значить і досить містким. Вона також буде відрізнятися і особливими технологічними рішеннями, які ставлять її в перший ряд серед наворочених автомобілів.

Приміром, на кермовому колесі присутні сенсорні кнопки, що вже відрізняють даний кросовер від інших марок авто. Інженери також застосували 3D-друк для створення деяких деталей для електронної приладової панелі.

Мабуть, це і всі відомі подробиці про цю модель, так як керівництво компанії KIA тримає в секреті технічні характеристики про кросовер Telluride. Єдине, що розповіли її представники, так це те, що для створення нової автомоделі вони застосовують новітні технології. Це робиться з метою збільшення надійності авто та його безпеки для людей.


Не пропустіть