У Toyota розсекретили новий компактний кросовер ViRA

Менеджери Toyota розсекретили новий компактний кросовер ViRA. На думку експертів, даний автомобіль, що відноситься до сегменту cross, складе гідну конкуренцію Nissan Juke.

У Toyota Motor Corporation готуються до того, що створений для ринку Європи та Азії, вже розсекречений новий компактний кросовер ViRA, займе гідне місце в категорії кросових автомобілів, а також в мережі дилерських автосалонів.

1452319435_000

В рамках очікуваного автосалону в Токіо компанія має намір підготувати потенційних покупців до того, щоб вони були готові придбати новинку, конкуруючу з японським компактним міським кросовером моделі Juke, який успішно виробляється компанією Nissan, тим більше, що дизайн кузовів автомобілів має загальну концепцію. На ринки Азії новий автомобіль буде надходити в реалізацію під назвою Toyota Yaris, тоді як в країни Західної, Східної та Північної Європи він буде поставлятися з шильдиками ViRA. Деякі експерти знайшли також схожість новинки з моделями Zenvo і Ferrari FF by Giugiaro. Масове виробництво розсекреченого нового компактного кросовера ViRA почнеться навесні нинішнього року.

1452319456_0


Не пропустіть