Nissan випустить новий кросовер Kicks в 2016 році

4 січня ефективний глава компанії Nissan містер Карлос Гон на прес-конференції в Ріо-де-Жанейро розповів про плани компанії Nissan по продажах нової моделі кросовера. Автомобіль, про який йшла мова, буде випускатися на Бразильської фабриці Nissan. Так само є плани поставляти машину на експорт: в країнах Латинської Америки новий кросовер з’явиться у продажу в цьому році.

Кросовер розроблений на базі концепт-кара Nissan Kicks, який дебютував на автосалоні в бразильському Сан-Паулу в жовтні 2014 року.

Кузов автомобіля має 4300 мм у довжину, а його ширина і висота дорівнюють 1800 і 1600 мм відповідно. Колісна база складає 2620 мм. За габаритами Kicks виявиться трохи крупніше серійного Nissan Juke. Очікується, що кросовер отримає 16-клапанний 1,6-літровий бензиновий мотор потужністю 111 к.с. і варіатор.

За словами містера Гона, в країнах Латинської Америки потреба в компактних кроссоверах дуже висока. Початок продажів Nissan Kicks допоможе Nissan увійти в ТОП3 найбільших автовиробників Південної Америки.


Не пропустіть