Aston Martin DB11 вперше помітили на дорозі

Компанія Aston Martin близька до випуску заміни для DB9 – моделі DB11, пише autonews.ru.

Новинка буде побудована на новій модульній платформі. Завдяки цьому вага DB11 буде значно знижена в порівнянні з його попередником. У профіль автомобіль дуже схожий на модель DB10, що з’явилася в останньому фільмі про Джеймса Бонда – «Спектр». Однак фари тут зовсім інші: вони більші і мають іншу форму.

Офіційних даних про мотори для DB11 поки немає, але, швидше за все, місце під капотом займе 5,2-літровий силовий агрегат. Поки не ясно чи буде це продукт співробітництва Aston Martin і Mercedes-Benz або власна розробка компанії. Орієнтовна потужність двигуна – 510 к.с. і 620 Нм крутного моменту.

Нагадаємо, в січні 2015 року стало відомо, що італійська фірма Investindustrial SpA готова інвестувати великі кошти в англійський автомобільний бренд Aston Martin. Компанія придбала 37,5% акцій британського автовиробника в 2012 році. Крім італійського фонду, іншими основні акціонери Aston Martin є кувейтські компанії Investment Dar і Adeem Investment Co.

«Ми завжди готові взяти участь у проектах Aston Martin. Якщо компанії необхідні фінанси, то ми готові їх надати», – раніше розповів член правління фонду Андреа Бономі. Він додав, що завдяки інвестиціям Aston Martin зможе конкурувати з основними гравцями на ринку.

На даний момент Aston Martin не входить ні в один зі світових концернів. Через обмеженя фінансових коштів автовиробникові важко конкурувати зі своїми основними суперниками Bentley (Volkswagen Group), Maserati (Fiat Chrysler) і Rolls-Royce (BMW Group).

Обсяг останньої великої інвестиції в розвиток англійського бренду склав 500 млн фунтів стерлінгів. Всі кошти були спрямовані на оновлення поточних моделей. У тому числі, гроші пішли на розробку наступника спорткара DB9.


Не пропустіть