Седан Ford Fusion 2017 офіційно представили

Американська компанія Ford Motor Company офіційно розсекретила оновлений седан Ford Fusion 2017 модельного року. Автомобіль, що пропонувався на інших ринках світу під ім’ям Ford Mondeo, отримав незначні зміни дизайну і спортивну модифікацію Fusion Sport, оснащену 325-сильним двигуном V6 і системою повного приводу AWD, пише drive-news.net

Дизайн оновленого седана Ford Fusion 2017 модельного року не є секретом, оскільки зовсім недавно в мережі з’являлися шпигунські фотографії новинки. Популярний автомобіль, покликаний конкурувати з японськими моделями Camry і Accord, може похвалитися переглянутими переднім і заднім бампером, модифікованою решіткою радіатора, іншою оптикою і унікальними колісними дисками.

Цілком природньо, що величезна увага громадськості прикута до нової модифікації оновленого седана Ford Fusion 2017 модельного року – Fusion Sport. Цей автомобіль, який міг отримати традиційну приставку ST або RS, оснащується 2,7-літровим силовим агрегатом V6 EcoBoost потужністю 325 кінських сил. У парі з мотором працює спеціально модернізована 6-ступінчаста автоматична коробка перемикання передач і система повного приводу AWD. Від стандартного автомобіля спортивний седан Ford Fusion Sport відрізняється оригінальним аеродинамічним обвісом і унікальними колісними дисками.

Крім цього, оновлений седан Ford Fusion 2017 модельного року буде пропонуватися у версіях Titanium і Platinum. Залежно від варіації, автомобіль оснащується унікальними литими дисками, ексклюзивною решіткою радіатора, шкіряним салоном, безліччю систем безпеки та допомоги водієві. Як і раніше, седан Ford Fusion буде пропонуватися в гібридній модифікації Fusion Hybrid і Energi (plug-in hybrid). У компанії відзначають, що гібридна складова зазнала ряд модернізацій. Однак докладні характеристики поки не розголошуються.

Крім високоякісної обробки інтер’єру, в салоні оновленого седана Ford Fusion 2017 модельного року з’явилася інформаційно-розважальна система Sync 3, вдосконалений клімат-контроль, система допомоги водієві і система паркування (перпендикулярна).

Мінімальна ціна оновленого седана Ford Fusion 2017 модельного року – від 22 995 $. Спортивна версія автомобіля Ford Fusion Sport буде пропонуватися за стартовою ціною від 34 350 $. Нова модифікація Ford Fusion Platinum оцінена в стартову вартість від 37 495 $.

На поточний момент так і неясно, коли американська компанія Ford Motor Company планує оновити європейську та російську версію седана Ford Mondeo.


Не пропустіть